Opole, ul. Pużaka 9, tel. +48 77 474 60 56
tel. 510 175 284
Zapisz się na wizytę Poleć znajomemu Kontakt

Stomatolog Opole - Dentysta Opole - Implanty Opole

Leczenie w znieczuleniu ogólnym refundowane przez NFZ,
10 lat gwarancji na implanty, 2 lata gwarancji na wypełnienia

Media o Nas

Dzień otwarty, bezpłatne badanie przesiewowe w kierunku występowania nowotworu jamy ustnej


2016-11-22

Wywiad z Panią dr Agnieszką Kania

Więcej pieniędzy na leczenie zębów pod narkozą


2011-09-28

Do tej pory byliśmy w stanie przyjąć piętnastu niepełnosprawnych pacjentów miesięcznie, teraz będzie to co najmniej dwudziestu - cieszy się dr Agnieszka Kania, która w swojej klinice stomatologicznej Panaceum leczy zęby pod narkozą upośledzonym dzieciom. 

Sama jeszcze do niedawna nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo jest to ważne - mówi dr Kania. Bo leczenie stomatologiczne upośledzonych dzieci czy nawet dorosłych to zupełnie inna praca niż zwyczajne naprawianie zębów.

Tu prawie nigdy bowiem nie chodzi o uzupełnienie jednego ubytku, ale o leczenie kompleksowe - czasem dwunastu, nawet szesnastu zębów, resekcje, zszywanie zatok, plastykę. Taka operacja pod pełną narkozą trwa około dwóch godzin. Nie ma jednak ceny za radość, z jaką na efekty zabiegu patrzą rodzice czy opiekunowie. Dlatego bardzo się cieszymy, że NFZ dołożył nam pieniędzy dla tych pacjentów.

Dr Kania podkreśla, że praktycznie nie ma sposobu, by upośledzonej osobie wytłumaczyć, jak ważne jest to, by miała zdrowe zęby, czyli, że konieczne jest, by otworzyła usta i dała się zbadać. - A już trzymanie otwartej buzi przez dłuższy czas w ogóle nie wchodzi w grę - dodaje.

Więcej >>

Wyleczą zęby niepełnosprawnym. Pod narkozą. (Gazeta Wyborcza z dnia 26.03.2011)


2011-03-26


Od niedawna takie właśnie leczenie w ramach kontraktu z NFZ-etem, a więc za darmo, prowadzi opolskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej "Panaceum" przy ul. Pużaka - jako jedyna placówka w Opolu. Już przyjęło ponad trzydziestu pacjentów.

Bardzo się cieszymy, że możemy świadczyć takie usługi - mówi dr Agnieszka Kania z Panaceum, zajmująca się niepełnosprawnymi pacjentami.

 Zdrowe osoby często nie zdają sobie sprawy, że wyleczenie zęba niepełnosprawnemu dziecku czy nawet upośledzonej osobie dorosłej jest po prostu niemożliwe bez narkozy. Czasami mijają lata, nim w ogóle taki pacjent trafi do stomatologa.

Więcej >>

Nowoczesny tomograf specjalnie dla zębów. (Gazeta Wyborcza z dnia 20.09.2010 r.)


2010-09-20

Pierwsze na Opolszczyźnie urządzenie do wykonywania tomografii głowy, emitujące dwieście razy mniejsze promieniowanie niż tradycyjny tomograf, działa od niedawna w opolskiej przychodni Panaceum. Pozwala na bezpieczne, niezwykle dokładne obejrzenie struktur twarzoczaszki w technologii 3D, co bardzo ułatwia np. późniejsze wstawienie implantów zębów.

Więcej >>

Panorama Opolska nr 9 (241) z września 2010 r.


2010-05-26

Link do artykułu : http://panoramaopolska.pl/pdf_gazeta-bezplatna/PanoramaOpolska_2010-09.pdf

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej - Agnieszka Kania
Opole 45-254, ul. Pużaka 9, tel. +48 77 474 60 56, tel. 510 175 284, e-mail: gabinet@panaceum.opole.pl
Zapraszamy pon-pt od 9:00 do 18:00

Copyright © Panaceum, wszelkie prawa zastrzeżone

development: www.corsario.pl