Opole, ul. Pużaka 9, tel. +48 77 474 60 56
tel. 510 175 284
Zapisz się na wizytę Poleć znajomemu Kontakt

Stomatolog Opole - Dentysta Opole - Implanty Opole

Leczenie w znieczuleniu ogólnym refundowane przez NFZ

Leczenie finansowane przez NFZ

Mamy przyjemność poinformowac, iż w roku 2011 Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej PANACEUM podjęło współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym osób niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy dzieci oraz osoby dorosłe, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności.

Pacjentom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym wykonujemy zabiegi sanacji jamy ustnej finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W trakcie zabiegu sanacji, eliminowane są stany zapalne, leczone zęby próchnicowe oraz usuwane pozostałości korzeniowe.


Wykaz świadczeń ogólnostomatologicznych udzielanych w znieczuleniu ogólnym dostępny jest w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 30 sierpnia 2009 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego lub w placówce (udostępniany na prośbę pacjenta lub opiekuna). Listę wymaganych badań wyznaczają lekarze prowadzący. 

Konieczne jest także wypełnienie ankiety anestezjologicznej i opatrzenie jej podpisem osoby mającej poddać się leczeniu lub w niektórych przypadkach opiekuna prawnego. 

Ostateczna kwalifikacja jest przeprowadzona bezpośrednio przed zabiegiem przez lekarza anestezjologa na podstawie wyników badań laboratoryjno-diagnostycznych i badania lekarskiego.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej - Agnieszka Kania
Opole 45-254, ul. Pużaka 9, tel. +48 77 474 60 56, tel. 510 175 284, e-mail: gabinet@panaceum.opole.pl
Zapraszamy pon-pt od 9:00 do 18:00

Copyright © Panaceum, wszelkie prawa zastrzeżone

development: www.corsario.pl