Opole, ul. Pużaka 9, tel. +48 77 474 60 56
tel. 510 175 284
Zapisz się na wizytę Poleć znajomemu Kontakt

Stomatolog Opole - Dentysta Opole - Implanty Opole

Leczenie w znieczuleniu ogólnym refundowane przez NFZ,
10 lat gwarancji na implanty, 2 lata gwarancji na wypełnienia

Stomatologia dziecięca

Szczególną opieką otaczamy naszych najmłodszych pacjentów. Coraz częściej się zdarza, że rodzice przyprowadzają swoje pociechy, nawet te dopiero raczkujące, aby zapoznały się z personelem, oswoiły z dźwiękami dobiegającymi z gabinetu, pobawiły w małego dentystę.


Uczymy rodziców jak dbać o zęby dzieci, proponujemy ćwiczenia mające na celu zapobieganie wadom zgryzu, wykonujemy profilaktykę przeciwpróchnicową. Uświadamiamy, że dbałość o zęby od wczesnego dzieciństwa jest panaceum na zdrowy uśmiech przez całe życie.


Z myślą o dzieciach stworzyliśmy „Pływającą krainę uśmiechu” – niepowtarzalny baśniowy gabinet, w którym z morskich głębin wyłaniają się ośmiornice, nad głowami latają ryby, a każde dziecko może w mgnieniu oka zamienić się w kapitana baśniowego statku. Ta przystań została wykreowana nie tylko dla najmłodszych dzieci. Nastolatki odnajdą tu prawdziwe kajuty, bulaje, kompasy. W „Pływającej krainie uśmiechu” wprost nie sposób odnaleźć elementy wyposażenia typowego gabinetu stomatologicznego. Zamiast borowania myjemy zęby fontanną, a Krokodyl-Zdziś otwiera paszczę, aby mali pacjenci mogli mu wyleczyć zęby. Dla najbardziej przestraszonych maluchów przygotowaliśmy znieczulenie podtlenkiem azotu.


Zapraszamy również małych pacjentów z rodzicami na pogadanki, kontrole, zabawę w dentystę. W sposób bezstresowy i miły wprowadzimy dzieci w świat zdrowego uśmiechu. Tym, którzy mają nieprzyjemne wspomnienia związane z wizytą u dentysty, proponujemy spotkanie z psychologiem, który przygotuje zarówno rodziców, jak i dzieci do leczenia

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej - Agnieszka Kania
Opole 45-254, ul. Pużaka 9, tel. +48 77 474 60 56, tel. 510 175 284, e-mail: gabinet@panaceum.opole.pl
Zapraszamy pon-pt od 9:00 do 18:00

Copyright © Panaceum, wszelkie prawa zastrzeżone

development: www.corsario.pl